Aktualności

Wakacje 2017

Wakacje 2017

Pakiet od soboty do soboty (nocleg+ śniadanie+ obiadokolacja) Nasza propozycja to: - 7 noclegów w pokojach z łazienkami i balkonem z widokiem na góry i las - 7 śniadań (podajemy o godz.... »
Ferie 2017

Ferie 2017

Mamy jeszcze wolne miejsca w ferie zimowe, piękna zima jest, sporo śniegu, wyciągi czynne, można też pojeździć na nartach biegowych .... Pakiet od soboty do soboty (nocleg ze śniadaniem+... »
Chata z klimatem

Chata z klimatem

DZIĘKUJEMY WAM !!! Zostaliśmy laureatem plebiscytu Wielkie Odkrywanie Małopolski 2016 w kategorii Chata z klimatem. Plebiscyt organizowany jest przez „Gazetę Krakowską”, Radio Kraków, krakowski... »
Mamy trzy słoneczka!

Mamy trzy słoneczka!

Z dumą informujemy, że nasza Agroturystyka Malowane Wierchy została skategoryzowana przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne" oraz otrzymała rekomendację i kategorię... »
Wielkie Odkrywanie Małopolski

Wielkie Odkrywanie Małopolski

Bierzemy udział w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski w kategorii CHATA Z KLIMATEM. Zachęcamy do głosowania na nasze Malowane Wierchy :) Dziękujemy bardzo :)... »
Spotkanie z pszczelarzem

Spotkanie z pszczelarzem

Mimo niesprzyjającej pogody, na spotkanie z pszczelarzem ‪Kazimierzem Madzula‬ przybyło wielu miłośników pszczół i miodu Uczestnicy pogadanki byli żywo zainteresowani tematem, padło wiele pytań,... »
Sezon narciarski w Magura SkiPark rozpoczęty

Sezon narciarski w Magura SkiPark rozpoczęty

Wraz z ndejściem ferii Magura SkiPark rozpoczęła sezon narciarski. Od soboty 16 stycznia 2016 stacja czynna od godz. 9:00 do 21:00. Przypominamy, iż nasi Goście mogą otrzymać: 15% RABATU... »
Ferie 2016

Ferie 2016

Mamy jeszcze wolne pokoje na ferie zimowe 2016. Pakiet od soboty do soboty (nocleg+ śniadanie+ obiadokolacja) To co nas wyróznia to nowe, czyste i przestronne pokoje (minimalistyczne... »
Rabat dla narciarzy

Rabat dla narciarzy

Miło nam poinformować Was, że zostaliśmy partnerem Stacji Narciarskiej Magura. Goście, którzy zanocują u nas i  zdecydują się na skorzystanie z oferty Stacji Narciarskiej Magura otrzymają:... »
Bądź na bieżąco

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz wiedzeć co u nas słychać, co dzieje się w okolicy, jaka pogoda w Beskidzie Nskim, to zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku, na którym zamieszczamy te informacje. Polub... »