Pobyt z psem

Jeśli szukasz miejsca gdzie Ty i Twój pupil będziecie się czuć komfortowo to bardzo dobrze trafiłeś. W naszym domu akceptujemy zwierzęta, więc nie musisz się martwić co zrobić z psem na urlopie... poprostu zabierasz go ze sobą. Nasz dom jest idelanym miejscem na urlop dla Ciebie i Twojego czworonoga bez względu na jego wielkość, rasę czy długość sierści! Oczywiście jest warunek... musi być ułożony i nie może zdominować całego domu. Pamiętaj oprócz Was są też inni goście, którzy przyjechali wypocząć.

Prosimy abyś zabrał swojemu pupilowi legowisko/budę by czuł się bezpiecznie w nowym miejscu.

Decydując się na przyjazd do nas ze swoim pupilem nie zostawiaj go samego w pokoju gdy wychodzisz w góry czy na spacer. Pies jest w nowym miejscu i może zachowywać się inaczej niż w domu tzn. może być niespokojny a przez to niszczyć meble i szczekać.

Prosimy aby nie spał z Wami w łóżku. Pamiętaj po Waszym pobycie, w pokoju będą zakwaterowani inni goście.

Teren wokół domu nie jest ogrodzony, ale mamy naprawdę mnóstwo przestrzeni za domem z dala od drogi. Roziąga się tu długi pas łąki gdzie Twój pies może wybiegać się ile zechce a i Ty zdążysz się zmęczyć :)

Regulamin pobytu psa/kota w Malowanych Wierchach

My mamy dużego psa- berneńczyka o imieniu Pako. Jest bardzo przyjazny dla ludzi i innych psów, ale jeśli Twój pupil boi się dużych psów, ma jakiś uraz lub stresuje go towarzystwo większego psa i reaguje nerwowo to odradzamy Wam przyjazd.