Regulamin pobytu

REGULAMIN

W celu zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa pobytu naszych Gości prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie zasad panujących na terenie posesji  Agroturystyka Malowane Wierchy.

 1. Doba rozpoczyna się o godzinie 14 i trwa do godziny 11 dnia następnego.
 2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłacie zadatku w wysokości 30% kwoty pobytu.
 3. W przypadku odwołania rezerwacji wpłacony wcześniej zadatek nie podlega zwrotowi.
 4. Na życzenie wystawiamy Fakturę Vat.
 5. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż zdeklarowany przy rezerwacji, opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.
 6. Cisza nocna obowiązuje od godziny 23. Goście, którzy ostatni udają się na górę do pokoi, proszeni są o zamknięcie drzwi wejściowych do domu.
 7. Gość otrzymuje do swej dyspozycji klucze wejściowe do domu i pokoju, które zwraca w chwili zakończenia pobytu. Zgubienie kluczy powoduje obowiązek zapłaty za wymianę zamków.
 8. Przyjeżdżając do nas akceptujesz to, że my zapewniamy Ci wyżywienie - śniadanie podajemy o godz. 9:00 a obiadokolację o godz 18:00. Nie wyrażamy zgody na to, by Goście sami przyrządzali sobie ciepłe dania w aneksie kuchennym.
 9. W trakcie pobytu goście dbają o porządek w pokojach oraz w salonie i aneksie kuchennym (odnoszą po posiłku naczynia w okolice zlewu, ew. wkładają do zmywarki).
 10. Goście jeśli wychodzą poza posesję proszeni są o zamykanie okien i drzwi balkonowych.
 11. W całym domu obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 12. Goście mają wyznaczone miejsca postoju pojazdów na parkingu niestrzeżonym na terenie posesji.
 13. Za bezpieczeństwo dzieci w domu jak i na terenie posesji odpowiadają ich opiekunowie.
 14. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia w domu, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada. Ponadto powinien powiadomić gospodarzy o wystąpieniu ewentualnej szkody.
 15. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę mienia należącego do gościa.
 16. Osoby odwiedzające gości mają obowiązek opuścić posesję do godziny 23.
 17. Nocowanie w pokojach osób odwiedzających gości jest zabronione, chyba że będzie to wcześniej uzgodnione z gospodarzami.
 18. Rozpalanie kominka powinien przeprowadzić gospodarz który poinstruuje gości jak postępować podczas dalszego palenia w kominku. Fakt samodzielnego rozpalania w kominku należy zgłosić gospodarzom.
 19. Przy paleniu w kominku należy zachować szczególną ostrożność, a ze względów bezpieczeństwa osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających zabrania się zbliżania do paleniska kominka. Kominek znajdujący się w salonie jest kominkiem zamkniętym i dlatego zabrania się w nim pieczenia kiełbasek jak i innych potraw.
 20. Osobom nietrzeźwym zachowującym się agresywnie gospodarze mają  prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat. To samo dotyczy osób, które rażąco łamią  zasady niniejszego regulaminu.
 21. Pobyt zwierząt tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzami.
 22. Wszystkie uwagi na temat pobytu prosimy kierować do gospodarzy.

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy udanego wypoczynku.