Regulamin pobytu

W celu zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa pobytu naszych Gości oraz komfortu pracy i jakości oferowanych przez nas usług, prosimy o zapoznanie się z regulaminem i przestrzeganie zasad panujących w naszym gospodarstwie Malowane Wierchy.

 

1.       Doba rozpoczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.

2.       Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłacie ustalonej kwoty zadatku z nami, która wpłynie na konto nie później niż w ciągu 3 dni od złożenia wstępnej rezerwacji.

3.       Wpłata zadatku oznacza akceptację niniejszego regulaminu przez osobę rezerwującą pobyt jak również osoby jej towarzyszące.

4.       W przypadku odwołania rezerwacji wpłacony wcześniej zadatek nie podlega zwrotowi.

5.       Płatność za pobyt prosimy uregulować w dniu przyjazdu bądź dnia następnego, prosimy aby nie odkładać płatności na dzień wyjazdu.

6.       W cenę pobytu wliczone jest śniadanie i obiadokolacja, nie ma możliwości rezygnacji z posiłków w celu zmniejszenia opłaty za pobyt. Cena dotyczy diety mięsnej i wegetariańskiej. Każda inna dieta musi być zgłoszona na etapie rezerwacji, obowiązuje dodatkowa opłata. Godziny serwowania posiłków są stałe. Śniadania podajemy o godzinie 9:00 a obiadokolacje o godzinie 18:00.  Zmiana godziny posiłku jest możliwa
w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym ustaleniu z właścicielami, za dodatkową opłatą. (tylko w dniu przyjazdu godzina obiadokolacji może być przesunięta bez dodatkowej opłaty). W okresach świątecznych, podczas długich weekendów, wakacji oraz ferii (oferty pakietowe) godziny podawania posiłków mogą być zmienione przez gospodarzy.

Jemy do syta i nie wynosimy jedzenia poza jadalnię. Jeśli chcesz kanapkę na wynos, tzw. prowiant – zgłoś to nam – opcja dodatkowo płatna.

7.       W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż zdeklarowany przy rezerwacji opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.

8.       Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 6:00.

9.       Otrzymujesz do swej dyspozycji klucze wejściowe do domu i pokoju, które zwracasz w chwili zakończenia pobytu. Zgubienie kluczy powoduje obowiązek zapłaty za wymianę zamków.

10.   W trakcie pobytu goście sami dbają o porządek w pokojach oraz w salonie i aneksie kuchennym. Po posiłku sprzątają po sobie i wkładają naczynia do zmywarki.

11.   W całym domu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, dotyczy on również balkonów. Palenie możliwe jest tylko w wyznaczonych miejscach.

12.   Goście mają wyznaczone miejsca postoju pojazdów na parkingu niestrzeżonym na terenie posesji.

13.   Za bezpieczeństwo dzieci w domu jak i na terenie posesji odpowiadają ich opiekunowie.

14.   Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia w domu, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada. Powinien też powiadomić gospodarzy o wystąpieniu ewentualnej szkody.

15.   Zakaz używania ręczników do innych celów niż higiena osobista, w przypadku poplamienia ręcznika Gość zostanie obciążony kosztami zakupu nowego ręcznika.

16.   Każdorazowo Gość opuszczający pokój, ze względów bezpieczeństwa, powinien zamknąć okna, zakręcić krany oraz zgasić światło.

17.   Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za przerwy w dostawach mediów spowodowanych np. czasowym brakiem prądu, wody, czy internetu.

18.   Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę mienia należącego do gościa.

19.   W domu mogą przebywać jedynie osoby, które mają wykupiony pobyt w naszym gospodarstwie, odwiedziny osób niezameldowanych muszą być zgłoszone gospodarzom.

20.   Rozpalanie kominka przeprowadza gospodarz, który poinstruuje gości jak postępować podczas dalszego palenia w kominku.

21.   Przy paleniu w kominku należy zachować szczególną ostrożność. Kominek znajdujący się w salonie jest kominkiem zamkniętym i dlatego zabrania się pieczenia w nim kiełbasek jak i innych potraw.

22.   Na terenie posesji jest wyznaczone miejsce na ognisko, chęć jego samodzielnego rozpalenia należy zgłosić gospodarzom. Należy liczyć się z opłatą za drewno do ogniska.

23.   Osobom nietrzeźwym, pod wpływem środków odurzających, zachowujących się agresywnie gospodarze mają prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat. To samo dotyczy osób, które rażąco łamią  zasady niniejszego regulaminu.

24.   Pobyt zwierząt po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzami, za dodatkową opłatą. Obowiązuje regulamin pobytu psa/kota w Malowanych Wierchach.

25.   Za szkody spowodowane przez zwierzęta odpowiada ich Właściciel.

26.   Prosimy o oszczędzanie wody, nie mamy wodociągu tylko studnię, która niestety nie jest bez dna.

27.   Prosimy o sumienną segregację śmieci wg instrukcji, które zostaną przedstawione przy zakwaterowaniu.

28.   Korzystanie z sauny jest możliwe za dodatkową opłatą  i po zapoznaniu się z regulaminem korzystania z sauny w Malowanych Wierchach

29.   Na terenie naszego gospodarstwa jest pasieka. Prosimy nie podchodzić bez naszej wiedzy i odpowiedniego zabezpieczenia do pszczół, które gniazdują w ulach. Jeśli masz uczulenie na jad pszczeli weź ze sobą lekarstwa.

30.   Wszystkie uwagi na temat pobytu prosimy kierować do gospodarzy.

 

 

Wyznajemy zasadę, że rozmowa pozwoli wyjaśnić wiele wątpliwości czy uwag od razu, na miejscu, i być może bezpośrednio przełoży się na komfort Twojego pobytu u nas. A zależy nam na tym, byś czuł się u nas dobrze. Więc rozmawiajmy :)

 

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy udanego wypoczynku.

Gospodarze

Sylwia i Albert Pach

 

Sieć WIFI: MalowaneWiechy

Hasło: Goscie52

 

Cennik:

·         Nocleg - jedna osoba 170 zł/ dobę

·         Nocleg - dziecko 1 do 6 roku życia 50% podanej ceny*/doba

·         Nocleg - niemowlę do 12 m-ca - 30 zł/dobę* (śpi na łóżku z rodzicami lub w łóżeczku ze szczebelkami)

·         Nocleg - jedna osoba w pokoju wieloosobowym 200 zł/doba

·         Nocleg - pobyt psa/kota 30 zł/doba

*cena przy pobycie z dwoma osobami pełnopłatnymi

 

Pozostałe:

·         sauna 100 zł/godz/ max 4 os - zapoznaj się z regulaminem korzystania z sauny w Malowanych Wierchach

·         wypożyczenie roweru 40 zł/dzień

·         wypożyczenie roweru  30zł/dzień  ( dla gości Malowanych Wierchów)

·         wypożyczenie kasku 5zł/dzień

·         wypożyczenie fotelika dla dziecka 10 zł/dzień

·         drewno na ognisko 50 zł skrzynka

·         usługa jednorazowego prania w pralce automatycznej 20 zł

·         usługa jednorazowego suszenia w suszarce elektrycznej 30 zł