Dla dzieci

Zastanawiasz się gdzie spędzić urlop z dziećmi, dobrze trafiłeś!

Tylko prosimy weź pod uwagę to, że jesteśmy domem psiolubnym i sami mamy psa- dużego berneńczyka- Pako. Informujemy Cię o tym, gdyż nie chcemy aby Twoje dziecko stresowało się i płakało na widok naszego czworonoga. A z doświadczenia wiemy, że nie wszytskie dzieci akceptują towarzystwo psów czy to w domu czy na podwórku. Chcemy być w porządku, a Ty znając swoje dziecko zdecydujesz.

Dom nasz jest przyjazny rodzinom z dziećmi, gwrantujemy miłą i rodzinną atmosferę oraz przepyszną kuchnię, w której zasmakuje niejeden niejadek.

Dla naszych małych gości przygotowaliśmy szereg udogodnień, udostępniamy m.in. wanienkę do kąpieli, przewijak, krzesełko do karmienia, podgrzewacz do butelek i deserków, podest do umywalki czy nakładkę na toaletę. Posiadamy również wygodne łóżeczka ze szczebelkami.

Mamy dużo zielonej i bezpiecznej przestrzeni wokół domu. Dzieci mogą bawić się w berka i biegać do woli, grać w gry zespołowe, mamy kilka piłek oraz rakietki do badbintona. Za domem w ogrodzie plac zabaw z dużą trampoliną, domkiem i zjeżdżalnią, huśtawkami oraz ścianką wspinaczkową, jest tu także piaskownica.

Poza tym mamy wiatę ze stołami i ławkami, gdzie w dzień można np. rysować a wieczorem zajadać kiełbaskę upieczoną na ognisku.

Dzieci mogą obserwować zwierzęta (krowy i konie) wypasające trawę na polach, a bardziej dociekliwi mogą zajrzeć do stajni i zobaczyć skąd bierze się mleko :) Istnieje też możliwość zorganizowania pogadanki na temat życia i znaczenia pszczół w przyrodzie oraz podglądania pszczół w szkalnym ulu.

Mamy swój ogród z warzywami, z którego w lecie wykorzystujemy świeże warzywa i owoce, dzieci mogą zobaczyć jak wyglądają liście buraka, sprawdzić jak szybko rosną ogórki i czy fasola faktycznie potrzebuje tyk. Poza tym maliny zbierane prosto z krzaka są najsmaczniejsze na świecie, a groszek cukrowy zastąpi słodkie przekąski.

W bliskiej okolicy jest strumyk, na którym można wybudować tamę z kamieni, a wprawne oko wypatrzy raki, które chowają się przy brzegu. Można też wybrać się na wycieczkę do lasu i zobaczyć jak sprytne bobry podcinają drzewa i budują z nich tamę. Spacerując można też obserwować ptaki, których rzadkie gatunki wystepują na terenie Beskidu Niskiego.

Gdy na polu pada deszcz młodsze dzieci mają w domu pokój do zabawy, gdzie są  różne zabawki, klocki, kredki i  gry planszowe.

Na zewnątrz pod wiatą są piłkarzyki i stół do ping ponga.

W lecie bramki do piłki nożnej i siatka do siatkówki lub badmintona.

Galeria