Sporty wodne

Atrakcyjne położenie Zalewu Klimkówka, w dolinie otoczonej zalesionymi górami, sprawia, że wieją tu znacznie mocniejsze wiatry, niż na innych jeziorach województwa małopolskiego, do tego wiatry są dość równe. Dlatego też zalew jest doskonałym miejscem do uprawiania windsurfingu. Nad jeziorem można pożyczyć sprzęt jeśli akurat nie masz ze sobą swojego, a jeśli dotąd nie miałeś okazji i chcesz zacząć niezwykłą przygodę z windsurfingiem albo kitesurfingiem to ekipa SportSoul pomoże Ci w tym.

Gdy stwierdzisz, że to przerasta Twoje możliwości, możesz wypożyczyć sobie kajak lub rowerek wodny i spokojnie płynąć rozkoszując się pięknymi widokami. (Wypożyczalnia znajduje się ok. 1 km od zapory tuż przy posterunku WOPR).

Jeśli szukasz przygody i równie bliskiego kontaktu z wodą oraz chcesz urozmaicić sobie urlop to polecamy wycieczkę nieco dalej bo do Muszyny na spływ kajakiem bądź pontonem po Popradzie, CzystaFrajda doradzi  w dobraniu sprzętu, tak byś czuł się bezpiecznie i spędził na wodzie niezapomniane chwile.

Galeria