Regulamin pobytu psa/kota

Regulamin pobytu psa/kota w Malowanych Wierchach

 

1.       Pobyt z psem/kotem należy zgłosić na etapie rezerwacji.

2.       Przyjmujemy tylko zwierzęta zdrowe, z aktualną książeczką zdrowia, bezwzględnie zaszczepione przeciw wściekliźnie.

3.       Przyjmujemy tylko zwierzęta ułożone, które swoim zachowaniem nie zdominują całego domu i nie będą zakłócały spokoju innym gościom.

4.       Poza pokojem zwierzęta powinny przebywać pod opieką właściciela, szczególnie w miejscach ogólnodostępnych. W sytuacjach dwuznacznych możemy nakazać założenia kagańca i wyprowadzania psa/kota na smyczy.

5.       Właściciel psa/kota musi przywieźć ze sobą własną budę/legowisko.

6.       Prosimy nie wykorzystywać ręczników czy bielizny pościelowej dla potrzeb zwierzęcia.

7.       Właściciel zwierzęcia ponosi odpowiedzialność materialną za wszystkie ewentualne szkody wyrządzone przez psa/kota w pokoju, częściach wspólnych agroturystyki czy prywatnego mienia innych gości.

8.       Prosimy nie zostawiać na długie godziny psów samych w pokoju. Ewentualnie jeśli zajdzie taka konieczność prosimy o tym fakcie poinformować gospodarzy.

9.       W przypadku stwierdzenia przez gospodarzy, że pozostawione samo w pokoju zwierzę jest niespokojne bądź zakłóca spokój innym gościom gospodarz będzie kontaktował się z właścicielem czworonoga w celu rozwiązania problemu.

10.   Właściciel psa/kota zobowiązany jest sprzątać odchody po swoim pupilu. Worki dostępne są w miejscu wskazanym przez gospodarzy.

11.   Właściciel oświadcza, że jego zwierzę jest zdrowe i nie stanowi zagrożenia dla innych osób i zwierząt oraz, że zapoznał się z regulaminem pobytu zwierząt w Malowanych Wierchach i akceptuje jego zasady.

 

Opłata za pobyt psa/kota to 30 zł/doba